http://nudeworld.eklablog.com/


 

Saturday, November 4, 2023

Skleněný dům / The Glass House. 1981. FULL-HD.

Skleněný dům / The Glass House. 1981. FULL-HD.
CZ. Do dětského domova přichází nová dívka, asi dvanáctiletá Pavla. Snaží se chovat jistě a sebevědomě, ale necítí se v novém kolektivu nejlépe. Dostane se hned do konfliktu se starší vychovatelkou Morávkovou a její vzdor se začne stupňovat. Jediný člověk, ke kterému se Pavla citově přimkne, je mladá vychovatelka Jarmila. Svěří se jí se svou averzí vůči otci - alkoholikovi, pozná, že Jarmilu její trápení zajímá, a proto ji stále vyhledává. Během výletu, na který ji Jarmila vezme, se seznámí s jejím budoucím mužem. Je tím zaskočena a začne na Milana žárlit. Bojuje o Jarmilinu přízeň dětskými zbraněmi, není přístupná logickému vysvětlení, začíná být zlá, nespravedlivá a trucovitá. Chce si za každou cenu vynutit Jarmilinu přízeň jen a jen pro sebe. Onemocní jen proto, aby zjistila, jak na to bude Jarmila reagovat. Ostatní děti ji nezajímají, chce mít citové zázemí v dospělém člověku. V závěru se však přece jen s Jarmilinou svatbou i s jejím odchodem smíří a zvítězí u ní přirozená potřeba být s dětmi a zapojí se do normálního života v dětském kolektivu.
EN. Pavla (Michaela Kudiackova) has been put in an orphanage, also a home for underprivileged children, while her father is "free" to concentrate on his own life. Pavla develops an unhealthy dependence on her group's housemother, Jarmila (Veronika Freimanova), to the point where she is jealous of Jarmila's fiance -- and has raised the shackles of the forbidding Mrs. Moravek (Anna Ferencova). Finally, Jarmila cannot continue in the role that Pavla has placed on her, and she takes measures to end the dependence, no matter what the outcome.
Director: Vít Olmer.
Cast: Michaela Kudláčková, Veronika Freimanová, Anna Ferencová, Andrea Sedláčková, Soňa Novotná, Michaela Kuklová, Jiří Kodet, Eva Holubová, Václav Knop, Petr Fiala, Jan Kreidl, Viktor Nejedlý ml., Jiří Kodeš, Jan Kehár, Věra Kalendová.
Czechoslovakia, Filmové studio Barrandov, 1981.
Language: Czech.
1920x1080 FULL-HD
Download Skleněný dům / The Glass House. 1981.
 
Skleněný dům / The Glass House. 1981. FULL-HD.
Skleněný dům / The Glass House. 1981. FULL-HD.

No comments:

Post a Comment